СветСвет.Портал

Три месеци масовни протести во Хонгконг

Во Хонгконг овој викенд ќе се одржат уште едни масовни протести, со што антивладините собири ќе влезат во трет месец.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close