BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Treni vrau një emigrant në Greqi

Treni i cili ka qarkulluar në relacionin  Aleksandroupoli-Ormenio në Greqinë veri-lindore, ka goditur dhe ka vrarë një emigrant i cili ka qenë duke fjetur tek shinat, ndërsa miku i tij arriti që në kohë të largohet, publikuan mediat lokale, raportoi korrespondentja e MIA-s nga Athina. 

Back to top button
Close