0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.Портал

Трамп му вети „многу голем“ трговски договор на Џонсон по брегзит

Американскиот претседател Доналд Трамп вети „многу голем трговски договор“ со Велика Британија по брегзит.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close