0_Спорт.ПорталРакомет

Толедо го оперираше коленото, не се знае кога ќе се врати на теренот

По извршената контрола ќе се знае и колку време ќе биде потребно за враќање на теренот

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close