0_Спорт.ПорталSport.SlajderРакомет

Талески го раскина договорот со Рајн Некар Левен

Од досегашниот негов клуб соопштија дека бекот ќе остане во Бундес-лигата, откако ги договори условите за соработка со екипата на Балинген.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close