0_Македонија.ПорталДописници МКДХроникаХроника.Портал

СВР Струмица со превентивна активност за поголема безбедност на младите

Отсекот за превенција при СВР Струмица со поддршка од диџеите Димитар и Мишо Боневи на базенот на хотелот „Сириус“ и со делење флаери реализираше превентивна активност „Сите заедно за поголема безбедност“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close