0_Спорт.ПорталФудбал

Sвездите на ПСЖ се незадоволни од тактиката и одлуките на Тухел

Според „Ле Паризиен“, по натпреварот со Рен, еден од играчите на францускиот гигант го прашал неговиот соиграч: „Дали разбра што игравме денес?“, И тој рече: „Не, како и обично“

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close