0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Stefanova: Ndava gjithçka që di me prokurorin kompetent

Prokurorja  e PSP-së Lile Stefanova pas dëgjimit pesëorësh në Prokurorinë për Krim të Organizuar, deklaroi se me prokurorin kompetent ka ndarë gjithçka që di për rastet "Perandoria" dhe "Reket".

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close