0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritKronikëKronikë.PortalMakedonija.SlajderPolitikëVideoVideo deklaratë

Stefanova: Mu prej fillimit distancohem nga Janeva

Prokuroria Speciale Publike në këtë moment ndodhet në një nga gjendjet më të vështira të ekzistimit të vet dhe prandaj bëj thirrje që politikanët dhe të gjithë faktorët në vend të ulen dhe ta sjellin Ligjin për Prokurorinë publike në mënyrë që të mos kemi ndërprerje të procedurave, deklaroi sot prokurorja Lile Stefanova.

Back to top button
Close