0_Македонија.ПорталВидео изјаваПолитикаХроникаХроника.Портал

Стефанова: Имам овластување да ја водам постапката за „Титаник“

Јавната обвинителка Лиле Стефанова смета дека има овластување да ја води постапката и да постапува по предметот, но и дека треба сериозно да се погледант укажувањата на одбраната изнесени на денешното рочиште за „Титаник“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close