Фотосервис

Средба на Васко Ѓурчиновски со Грегори Најт

Средба на НГШ на Армијата, генерал-потполковник Васко Ѓурчиновски со командантот на НГ на Вермонт, полковник Грегори Најт

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close