Фотосервис

Средба на Османи со Тути Тупураинен и Пека Хависто

Средба на Вицепремиерот Османи со Министерката за европски работи, Тути Тупураинен и Министерот за надворешни работи, Пека Хависто

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close