0_Магазин.ПорталСцена

„Спајсицата“ Гери Халивел на одмор во Дубровник

Гери се пофали околу тоа и на Инстаграм, објавувајќи видеоснимка како вози џет-ски. Престојот на пејачката во Дубровник следи по повратничката турнеја со групата „Спајс грлс“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close