0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Сообраќајот на патиштата се одвива по суви коловози

Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е зголемен, информираат оид АМСМ.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close