Фудбал

Солскјер: Знаевме дека во второто полувреме Вулвс ќе играат како нивната куќа да е во оган

Тренерот на Манчестер јунајтед, Оле Гунар Солскјер го искажа своето видување на натпреварот од второто коло од Премиерлигата со Вулверхемптон (1:1).

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close