0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderPolitikë

Sijatro: Ndjejmë keqardhje për shkak të hipokrizisë së vendeve perëndimore ndaj zgjerimit

Ministrat e Punëve të Jashtme të BE-së sot në Helsinki do të bisedojnë për zgjerimin dhe për datën për negociata me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë. 

Back to top button
Close