0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

Shtëpia Shëndetësore në Gostivar një prej 34 institucioneve ku do të përmirësohen kushtet për punën dhe trajtimin e pacientëve

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe dhe zëvendësministri Asim Musa sot e kanë vizituar Shtëpinë Shëndetësore të Gostivarit ku u informuan për aktivitetet vijuese në këtë institucion shëndetësor me qëllim të përmirësimit të kushteve për trajtimin  e pacientëve dhe avancimin e statusit të  punëtorëve shëndetësorë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close