EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Shojgu: Rusia nuk do të vendosë raketa të reja derisa SHBA-ja gjithashtu po kufizohet në Evropë dhe në Azi

Rusia nuk do të vendosë raketa të reja për sa kohë që SHBA-ja gjithashtu po kufizon veten në Evropë dhe Azi, deklaroi Ministri rus i Mbrojtjes Sergei Shojgu.

Back to top button
Close