0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Shekerinska: Do ta padis “Republikën” për gënjeshtrat, qëllimi është të anulohen procedurat kundër krimit

Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska në profilin e saj në Fejsbuk ka bërë të ditur se do të ngrit padi kundër portalit "Republika" për siç pohon, "gënjeshtrat kundër saj".

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close