0_Спорт.ПорталТенис

Шарапова: Нема ништо подобро од вечерен меч на УС Опен

Руската тенисерка Марија Шарапова зборуваше за карактеристиките на УС Опен каде во тек се квалификациите за главниот турнир.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close