0_Спорт.ПорталФудбал

Серија „А“ еднаш неделно на МТВ

Првиот меч кој ќе оди на националниот канал е пресметката на Интер против Лече закажана за во понеделник од 20.45 часот. Од секое натпреварувачко коло ќе биде обезбеден по еден ТВ пренос.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close