БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Се урива ресторанот на Кокдима, кој тероризираше шпански туристи

Сопственикот на ресторанот „Панорама“ во Порто Палермо, кај албанското приморско градче Химара,кој тероризираше шпански туристи останува без угостителскиот објект откако Националниот инспекторат за заштита на територијата „се сети“ дека е дивоградба

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close