Политички партии

СДСМ: Успешните аграрни политики донесоа повисоки откупни цени, помали трошоци и повеќе пари за земјоделците

Развојните и одржливи аграрни политики на Владата предводена од СДСМ даваат позитивни резултати.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close