0_Македонија.ПорталПолитички партии

СДСМ: Паниката на ВМРО-ДПМНЕ кулминира, стравот од правдата и одговороност за сите што го прекришиле законот е се поголем

Стоилковски ја погрешил адресата, овие прашања да му ги постави на Мицкоски кој должи низа одговори за неговите средби, одговорност мора да има

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close