0_Магазин.ПорталВидеоНаука и технологија

„Самсунг“ ја претстави новата серија паметни телефони

Компанијата „Самсунг“ денеска ја претстави новата „Galaxy Note10“ и „Galaxy Note10+“ серијата на паметни телефони пред домашната јавност во Скопје, по само неколку дена од светската премиера во Њујорк.  

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close