БалканБалкан.Портал

САД го напуштија одборот на косовската Агенција за споредување и верификација на имот

Амбасадата на САД во Приштина, исто како и Британците, го повлече својот претставник од косовската Агенција за споредување и верификација на имот (АККВП).

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close