0_Магазин.ПорталПатувања

САД го добива првиот ресторан со марихуана на менито

Гостите ќе можат да бираат кој вид канабис го сакаат и на кој начин да биде послужен.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close