0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Ronaldo: Mesi ishte i nervozuar me fitoret e Realit në LK, unë nga trofetë e tij në Ligën e parë

Sulmuesi i Juventusit Kristiano Ronaldo ka kujtuar rivalitetin në Spanjë me sulmuesin dhe futbollistin e Barcelonës, Lionel Mesi.

Back to top button
Close