Дописници МКДОпштински вести

Рок хепенинг на плоштадот во Демир Хисар

Општина Демир Хисар вечер на локалниот плоштад организира Рок хепенинг, традиционална манифестација во рамки на културното лето во таа Општина.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close