0_Спорт.ПорталФудбал

Рибери полета кон Фиренца со шал на Фиорентина

Френк Рибери наскоро ќе стане играч на Фиорентина. Французин пред летот кон Фиренца се фотографираше со шал на својот иден клуб.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close