0_Maqedoni.PortalPolitikë

Remenski: Kërkoj falje, përndryshe do t’i bashkëngjitëm padisë

Deputetja e LSDM-së Frosina Remenski është deklaruar me rastin e teksteve në portalet "Republika" dhe "Infomaks" ku përmendet kinse involvimi i saj në rastin "Reket".

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close