0_Македонија.ПорталДописници МКД

Реализирана акција за подобрување на јавната чистота на Беровско Езеро

Вработените во бероската подружница на АД Водостопанство на РСМ - во редовна акција извршија чистење на пределот околу Беровско Езеро.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close