Фудбал

Реал три седмици без Хамес Родригез

Играчот од средниот ред на Реал Мадрид, Хамес Родригез поради повреда нема да му биде на располагање на тренерот Зинедин Зидан следните дваесетина дена.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close