0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Qeveria formon ekip operativ për luftë kundër krimit dhe korrupsionit

 Qeveria në seancën e sotme formon ekip operativ i cili, siç citon, pa kompromis do të punojë në luftën kundër  krimit dhe korrupsionit me qëllim që të jetë e kënaqshme drejtësia dhe të ketë përgjegjësi të tërësishme për të gjithë të cilët kanë marrë pjesë ose kanë ndihmuar  krimin dhe korrupsionin  në të kaluarën dhe tani.

Back to top button
Close