0_Спорт.ПорталФудбал

Пулишиќ не преминал во Манчестер Јунајтед поради Мурињо

Американецот направи трансфер во Челзи претходно оваа година.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close