0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Publikohen të gjitha dyshet për xhiron e katërt kualifikuese në LK

Në Ligën e futbollit të kampionëve mbrëmë janë luajtur revanshet e raundit të tretë të kualifikimeve sipas së cilës u formuan  dyshet për xhiron e 4-të. Befasi janë eliminimet e Portos dhe Seltik të cilët konsideroheshin si favoritët e mëdhenj për plasman në elitën.

Back to top button
Close