0_Sport,PortalFutboll

PSZH-ja refuzoi ta këmbejë Nejmarin për Navas, Rodrigez dhe Bejl

Kampioni francez Pari Sen-Zhermen refuzoi edhe një ofertë të Real Madridit e cila ka të bëjë me Nejmarin. Sipas "L'Ekip", klubi nga Madridi ka ofruar në transfer t'i përfshijë portierin Kejlor Navas, lojtarin nga radha e mesme Hames Rodrigez dhe sulmuesin Geret Bejl.

Back to top button
Close