0_Спорт.ПорталФудбал

Пропадна трансфер на Атлетико поради финансискиот фер-плеј

Фудбалерот не тренираше цела недела, бидејќи индиректно беше вклучен во преговорите и, исто така, разговараше за личните услови со неговиот татко и неговиот нов евентуален тим.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close