EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Prokuroria e Sllovakisë: Një ish-ushtarë është vrasësi i gazetarit Jan Kuciak

Prokuroria e Sllovakisë kumtoi se ish-ushtari Miroslav Marçek është vrasësi i gazetarit Jan Kuciak dhe të fejuarës së tij, njofton Radioja sllovake.

Back to top button
Close