Фотосервис

Прес на Јовески и Рускоска

Прес-конференција на Државниот јавен обвинител Љубомир Јовески и шефицата на Јавното обвинителство за организиран криминал Вилма Рускоска

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close