Фотосервис

Прес на градоначалниците Шилeгов и Ганиу

Прес-конференција на градоначалниците на Град Скопје и на Општина Чаир, Петре Шилeгов и Висар Ганиу

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close