0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderЛинк во живоПолитика

Прес-конференција на претседателот Стево Пендаровски (во живо)

ВО ЖИВО - директен пренос од прес-конференцијата на претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски во Вила Водно.

Скопје, 12 август 2019 (МИА) – ВО ЖИВО – директен пренос од прес-конференцијата на претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски во Вила Водно.

Прес-конференција на Претседателот на Република Северна Македонија Стево Пендаровски

Posted by MИА.mk on Понеделник, 12 август 2019

 

Back to top button
Close