0_Спорт.ПорталФудбал

Познато колку ќе заработува Алексис Санчез во Интер

Се очекува Санчез да премине на „Меаца“ на изнајмување, а „нероазурите“ ќе можат трајно да го привлечат за 15 милиони евра, изјави Шира.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close