Svet.SlajderСветСвет.Портал

Повторно протести во Хонгконг, поддршка и од наставниците

Во Хонгконг продолжуваат протестите против властите, блиски до официјален Пекинг, на кои во знак на поддршка кон демонстрантите им се приклучија и наставниците.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close