0_Македонија.ПорталОпштински вестиСкопје

Повеќе концерти во рамки на „Културно лето“ во Општина Кисела Вода

о рамки на „Културното лето Општина Кисела Вода 2019“ вчера во паркот „Шопен“ настапувале Бени и Нон Стоп, групата Биоритам и Анастасија Петреска.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close