ЕвропаЕвропа.Портал

Популарна плажа во Барселона евакуирана поради експлозивна направа

Властите во Барселона евакуираа една од популарните плажи во градот по информации за можна експлозивна направа.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close