0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталВидео изјаваПолитика

Почна седницата на Централниот одбор на СДСМ

Централниот одбор на СДСМ попладнево ја почна 11-та седница во седиштето на партијата во Скопје.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close