Дописници МКДОпштински вестиХроникаХроника.Портал

Почина тригодишно девојче во Струга, телото дадено на обдукција

Тригодишно девојче починато вчера било донесено во Медицинскиот центар во Струга.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close