0_Web_Избор на уредникот0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderВидео изјава

Пендаровски: Очекував брза разрешница, одговорност мора да има

Претседателот Стево Пендаровски денеска побара од надлежните институции ефективно, брзо и темелно завршување на истрагата за случајот „Рекет“  барајќи одговорност за сите инволвирани во случајот. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close