0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderKronikëKronikë.PortalMakedonija.SlajderPolitikë

Pavleski mendon se Janeva është viktimë e rastit

 Katica Janeva është viktima e rastit "Reket" dhe ajo këtë do ta dëshmojë, deklaroi sot avokati Stevan Pavleski, gjatë arritjes në Gjykatën penale, ku duhet të fillojë procesi për përcaktimin e masës së paraburgimit për prokuroren speciale publike, që u kërkua nga Prokuroria publike për shkak të dyshimit bazë për keqpërdorim të pozitës dhe autorizimit zyrtar, për shkak të përfitimit të dobisë personale.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close